Služby v oblasti kovovýroby

Lisařské, montážní a nástrojářské práce, subdodávky pro automotive.

Kovodružstvo disponuje výrobními a skladovacími prostorami o rozloze cca 6 500 m2 s dostatečnými přívody el. energie, čistým stlačeným vzduchem a vodním hospodářstvím pro provoz svařovacích strojů. Prostory jsou dobře přístupné a obslužné. V areálu je možnost využití dalších prostor pro výrobu a skladování.

Strojní zařízení pro dělení a tvarování plechů jsou strojní nůžky, lisy excentrické a klikové o tažné síle 5 – 500 tun s možností mechanizace.

Pro odporové svařování se používají bodové a švové stroje, poloautomaty Schlatter a svařovací agregáty v ochranné atmosféře.

Kovovýroba HlubočkyDrátěné komponenty (drát 1 -3 mm) a pružiny se vyrábějí na jednoúčelových a obráběcích strojích. Kovodružstvo vlastní nástrojárnu pro údržbu, opravy a případně výrobu menších nástrojů na dělení a tvarování materiálu. Povrchové úpravy výrobků jsou vlastní a zajišťované v kooperaci. Konečné úpravy výrobků jsou syntetická barva, práškové barvy – komaxit, zinkování za tepla i galvanické pomosazení a černění.

Jsou využívány kooperace s dlouhodobě spolupracujícími firmami při konstrukci a výrobě velkých a postupových nástrojů, obrábění na točných strojích a dalších speciálních pracích.